Noc vědců

6. 10. 2023 @ 17:00 - 22:00

Zdarma

Letošní ročník této proslulé popularizační akce čeká významná změna! Noc vědců se stěhuje do nových prostor City Campusu OU a Simulačního centra Lékařské fakulty. Na Noci vědců tak bude k vidění nejen špičková věda, zábavné vědecké show a moderní experimenty, ale také nové laboratoře a speciální prostory, které vědci a studenti univerzity nově denně využívají. Zapište si termín 6. října do svých diářů, brány Ostravské se otevřou úderem 17. hodiny!

Noc vědců je akcí, kdy během jednoho večera ožijí vědou stovky vědeckých budov, do kterých se běžně nedostanete. Věda je všude kolem nás, a my vám ji rádi představíme. Nezáleží na tom, kolik je vám let nebo jakou školu máte vystudovanou – na Noci vědců si každý najde to své. Zářivé experimenty, zábavné vědecké hrátky pro děti a zajímavé přednášky – věda vám během tohoto večera otevře svou náruč! Přijměte toto pozvání, poznejte naše vědkyně a vědce a nechte se pohltit poznáním.

Více informací najdete ve článku.

Kompletní program Ostravské univerzity najdete na webu Noci vědců.

Těšíme se na vás!

6. 10. 2023