Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Na Mlýně s Liborem Klubalem: Umělá inteligence je gamechanger. Jak ji využít ve svůj prospěch?

2. 5. 2023 @ 17:30 - 18:30

Už 2. května se budeme v prostorách nového univerzitního obchodu OUshop na ulici Mlýnská 5 věnovat fenoménu umělé inteligence.🎙Pozvání k besedě přijal doktor Libor Klubal z Pedagogické fakulty Ostravské univerzity.
 V současnosti se nacházíme na důležitém historickém milníku, kdy umělá inteligence proniká do našich každodenních životů. Podobně jako v minulosti s příchodem mobilních telefonů, počítačů nebo internetu, umělá inteligence bezprecedentně promění naše životy. Pojďme se společně pobavit o tom, co příchod umělé inteligence znamená, jak ovlivní naše pracovní pozice, způsob vzdělávání nebo jak můžeme využít nástroje, které nabízí ke svému prospěchu.
„Pamatujete na harfičku ze Tří veteránů? Tak to je pro mě teď umělá inteligence, jen na poli přemýšlení. V podstatě nekonečná spousta pomocníků, asistentů a partnerů k diskusi na jakékoliv téma, které vás jen napadne. To všechno v jednom malém mobilním telefonu. Co bude dál? Propojení s produkčními nástroji?“ zamýšlí se Libor Klubal z Pedagogické fakulty OU, pedagog, lektor a mentor se zkušenostmi ze základního, středního i vysokého školství, který je velkým propagátorem využívání mobilních technologií ve výuce.
Bude prostor i pro vaše dotazy, proto se neostýchejte a ptejte se na to, co vás zajímá. Začínáme už v 17:30! Besedou provede mluvčí Ostravské univerzity Jitřenka Navrátilová.
Je něco co vás zajímá, ale báli jste se na besedě zeptat? Po akci vás zveme na neformální aftertalk s Liborem Klubalem v kavárně Sádrový Ježek. Kapacita je omezená, proto se registrujte co nejdříve zde: https://forms.gle/A7u2qZxLCgAvnWBaA
 V cyklu debat Na Mlýně vám představujeme naše špičkové akademiky. Přijďte si rozšířit obzory na besedu a přidejte se na neformální po besedový aftertalk, a poznejte naše akademiky z jiné stránky.

Podrobnosti

Datum:
2. 5. 2023
Čas:
17:30 - 18:30